DebitursDebiturs
Forgot password?

УЖИВАЈ ВО НАШИТЕ АРАНЖМАНИ

ЗЕМИ ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВАЦИЈА

ПРЕГЛЕДАЈ НАШИ АРАНЖМАНИ

Препорачани аранжмани

Топ понуди

В И Е Н АВиена Аустрија

АВТОБУСКИ ПРОГРАМИ  8МИ МАРТ / ВИЕНА  термин: 08.03 – 2ноќи | 129€ / 7.998мкд сигурна реализација  Автобус 5 дена / 2 ноќи

цена од8,618ден

ИЗБЕРИ
И С Т А Н Б У ЛИстанбул Турција

Истанбул – најкосмополитски град во светот, град на контрасти, единствен град кој ги преплавува сите сетила. Истанбул пречекува опсипан со светлина,

цена од6,138ден

ИЗБЕРИ
Хотел Sunny HillКушадаси Турција

Хотел Sunny Hill** Хотелот сe нaoѓа на околу 1 км. од центарот на градот и на околу 800м. Од плажата Ladies

цена од6,138ден

ИЗБЕРИ
Хотел HBSКушадаси Турција

Хотел HBS** Хотелот HBS e лоциран во центарот на градот , на околу 500 м. од градска плажаи на околу

цена од6,758ден

ИЗБЕРИ
БАНСКО – Park Hotel Gardenia 4*Банско хотели барање Бугарија

4* Park Hotel Gardenia, се наоѓа во строгиот центар на Банско. Располага со 84 двокреветни соби со површина од 30м2, Lux соби

цена од3,410ден

ИЗБЕРИ
Interhotel 4* – СанданскиСандански Бугарија

4*- SPA хотел INTERHOTEL се наоѓа во Центарот на Сандански. Располага со 296 соби (285 двокреветни / 80 лукс соби

цена од0ден

ИЗБЕРИ
Хотел AMON GARDEN 3*Хaлкидики Грција

ЛЕТО 2017 » ГРЦИЈА » ХАЛКИДИКИ » ПЕФКОХОРИ Хотел AMON GARDEN 3* На само 100 м. од плажа и 200 м. од центарот на Пефкохори е

цена од4,340ден

ИЗБЕРИ
Вила MAGDAХaлкидики Грција

ЛЕТО 2017 » ГРЦИЈА » ХАЛКИДИКИ » ПЕФКОХОРИ Вила MAGDA Вила Магда е лоцирана во центарот на Пефкохори, со директен поглед на море и во непосредна

цена од4,279ден

ИЗБЕРИ
Hotel SkampaДрач Албанија

Hotel Skampa   Rreth Hotel Skampa Hotel Skampa në Durrës është i rrethuar nga një kopsht i gjelbër dhe i

цена од992ден

ИЗБЕРИ
Hotel Blue Sky 4*Саранда Албанија

Hotel Blue Sky 4* Sarande Kjo pronë është 2 minuta më këmbë nga plazhi. Hotel Blue Sky është vendosur 2

цена од2,269ден

ИЗБЕРИ

Задоволството на нашите клиенти

  • Ова е трет пат што користам Дебитурс за патување, многу добар тим, организиран и многу љубезни луѓе. Ми се допаѓа тоа што секогаш се достапни и спремни за помош при патување.

    Бујар Адеми
  • Минатото лето ни предложија хотел за Албанија што не ми се веруваше дека ке биде толку добар хотел. Дебитурс е агенција што знае што да предложи и тоа со многу добра цена.

    Христина Ристевска
  • Турција е многу убаво место, но и поубаво кога се патува со Дебитурс.

    Моника Георгиевска

Избор на аранжмани од нашите патници

Кажи ни каде сакаш да патуваш.

promo box image3