Ксамил Албанија- Вила АЛЕКС

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

Вила Алекс се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни соби на приземје и на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима, WI-FI.

Термин

Студио со поглед на море 1/3+1

Студио со страничен поглед на море 1/3

Студио во приземље

1/3+1

22.05-01.06

130*

100*

130*

01.06.-11.06

180*

150*

180*

11.06-21.06

200

180

200

21.06-01.07

250

200

250

01.07-11.07

270

220

270

11.07-21.07

300

270

300

21.07-31.07

350

300

350

31.07-10.08

350

300

350

10.08-20.08

350

300

350

20.08-30.08

350

300

350

30.08-09.09

250

200

250

09.09-19.09

130*

100*

130*

Цените се за наем на студио за 10 ноќевања, а плаќањето е во денари по курс 62 мкд.

НАПОМЕНИ:

  • - За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;
  • - Можност за дополнителен кревет во студио на приземjе и студио со поглед на море – Бесплатно.
  • - Климата е вклучена во цената;
  • - Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;
  • - За хигиената на собите и промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.

Барај

Новости

Аранжмани

Реклама