DebitursDebiturs
Forgot password?

Viti i Ri 2019

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
30.12.2018-02.01.20197,378ден
5 ѕвезди
Турција
Истанбул
+38972311810
14:00
12:00
2 вечери

Per festen e fundvitit Viti i Ri 2019

Paket aranzhman

Organizimi i rradhes Turqi -Stanboll

Transporti dhe shetitjet ne Stanboll

Fjetja, Mengjesi, Darka

Cmimi i paketes 119 euro per person

+ 35 euro per person nata Galla – Bosfor.

Shijoeni enderren tuaj Stanboll per ndrrim te moteve.

Happy all together.

With Agency Debi Turs.

Политика на Viti i Ri 2019

14:00
12:00

Услугите на Viti i Ri 2019

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Viti i Ri 2019 Истанбул, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло