DebitursDebiturs
Forgot password?

Villa Ekskluzive

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
02.07.201816,740ден
Вила
Црна гора
Суто море
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Villa Ekskluzive

Zgjidhja turistike Sutomore ndodhet midis Bar dhe Chanj në një nga pjesët më të bukura të bregdetit Adriatik. Me plazhin e tij të gjatë me rërë, deti i bukur blu, si dhe restorante të shumta, kafene, disko, argëtuese për fëmijët dhe dërgon objekteve të tjera argëtuese është një destinacion i preferuar turistik dhe ofron mundësi për një pushime të paharrueshme.
Akomodimi është në qendër të qytetit në vetëm 250 metra nga plazhi dhe ofron objektet e mëposhtme:
Vilë ka dhoma të dyfishtë dhe trefishtë të pajisura me ajër të kondicionuar (të përfshira në çmim), TV, tualet, frigorifer dhe tarracë. Në çdo kat të vilës ka një kuzhinë të përbashkët të pajisur me enë themelore. Në pronë ka internet Wi-Fi (për shpejtësi dhe forca e sinjalit, agjencia nuk mund të garantojë sigurinë).

Вила Ексклузив

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе барови, дискотеки, забавни пракови за деца и други објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.
Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа  и ги нуди следниве капацитети:
Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби опремени со клима (вклучена во цената), Тв, тоалет, фрижидер и тераса. На секој кат во вилата има заедничка кујна опремена со основен прибор. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

Смена Период Вила Ексклузив
1 14.06-23.06 270
2 23.06-02.07 270
3 02.07-11.07 270
4 11.07-20.07 280
5 20.07-29.07 280
6 29.07-07.08 280
7 07.08-16.08 280
8 16.08-25.08 260
9 25.08-03.09 250
10 03.09-12.09 220

*Цените се изразени во евра и се однесуваат  на ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полни пансиони со вклучен превоз).

 • Прво дете   до 13.99 год. ПОПУСТ 50% од цената на аранжманот.
 • Второ  дете до 13.99 год. – ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).
 • Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)
 • Дете до  5 год. кое не користи кревет – ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра).

*Намалување за патување со сопствен превоз – 20 евра.
*Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.
*Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.
*Цените се изразени во евра за уплата во денарска  противвредност  ( 1 евро = 62ден.).

* Çmimet janë të shprehura në euro dhe i referohen Marrëveshjeve PAKETE PËR PERSONAT (9 konvikte të plota me transport të përfshirë).

Fëmija i parë deri në 13.99 vjet. ZBRIT 50% të çmimit të marrëveshjes.
Fëmija i dytë deri në 13.99 vjet. – GRATIS (një shtesë për transport 40 euro / nuk përdor një krevat).
Ulje është e vlefshme për strehim me dy të rritur (në një dhomë treshe)
Fëmija deri në 5 vjeç. i cili nuk përdor një krevat – GRATIS (një shtesë për transport 20 euro).
* Reduktim për udhëtim me transportin e vet – 20 euro.
* Të gjitha zbritjet për fëmijët janë të vlefshme për strehim me dy të rritur.
* Çmimi nuk përfshin një taksë turistike që paguhet në vend.
* Çmimet janë shprehur në euro për pagesën në ekuivalent të denarit (1 euro = 62 den.).

Политика на Villa Ekskluzive

14:00
12:00

Услугите на Villa Ekskluzive

 • WI FI
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Villa Ekskluzive Суто море, Црна гора

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло