DebitursDebiturs
Forgot password?

Vila Panorama – Hanioti

Достапност на аражманот

период број на денови 1/4 (апартман за 4 лица) Коментар 20.05-27.05.18 7 79 Промо 27.05-03.06.18 7 159 Промо 03.06-10.06.18 7 189 10.06-17.06.18 7 269 17.06-24.06.18 7 299 24.06-01.07.18 7 329 01.07-08.07.18 7 349 08.07-15.07.18 7 379 15.07-22.07.18 7 419 22.07-29.07.18 7 419 29.07-05.08.18 7 419 05.08-12.08.18 7 419 12.08-19.08.18 7 399 19.08-26.08.18 7 349 26.08-02.09.18 7 259 02.09-09.09.18 7 199 09.09-16.09.18 7 129 Промо 16.09-23.09.18 7 109 Промо 23.09-30.09.18 7 79 Промо
Термини Цена по лице
19.08.201821,638ден
Грција
Ханиоти

Вила Панорама е нов објект на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа околу 7 мин. Вилата располага со едноспални апартмани. Сите соби нудат прекрасен панорамски поглед на градот и морето, тераси, клима уред (вклучен во цената), WiFi интернет, и паркинг во непосредна близина. Вилата е идеален избор за оние кои сакаат мирен одмор надвор од секојдневниот метеж, а сепак блиску до центарот и плажа

Политика на Vila Panorama – Hanioti

Услугите на Vila Panorama – Hanioti

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Vila Panorama – Hanioti Ханиоти, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло