DebitursDebiturs
Forgot password?

Vila Aleksandar- Furka

Достапност на аражманот

Период Број на Ноќевања (апартман за 4 лица) (апартман за 5 лица) (апартман за 6 лица) 19.05- 26.05.2018 7 ноќевања 79 119 139 Промо 26.05- 02.05.2018 7 ноќевања 99 139 199 Промо 02.06- 09.06.2018 7 ноќевања 169 199 259 Промо 09.06- 16.06.2018 7 ноќевања 229 259 309 16.06- 23.06.2018 7 ноќевања 259 309 349 23.06- 30.07.2018 7 ноќевања 309 349 369 30.07- 07.07.2018 7 ноќевања 349 379 399 07.07- 14.07.2018 7 ноќевања 369 399 439 14.07- 21.07.2018 7 ноќевања 379 399 439 21.07- 28.07.2018 7 ноќевања 379 399 439 28.07- 04.08.2018 7 ноќевања 379 399 439 04.08- 11.08.2018 7 ноќевања 379 399 439 11.08- 18.08.2018 7 ноќевања 349 389 439 18.08- 25.08.2018 7 ноќевања 279 319 369 25.08- 01.09.2018 7 ноќевања 259 289 349 01.09- 08.09.2018 7 ноќевања 189 219 299 08.09- 15.09.2018 7 ноќевања 139 169 219 15.09- 22.09.2018 7 ноќевања 109 139 189 Промо 22.09- 29.09.2018 7 ноќевања 99 119 149 Промо
Термини Цена по лице
15.09.20188,618ден
Грција
Фурка
+38972311810
14:00
12:00

Фурка се наоѓа на стотина км од Солун и секоја година привлекува се поголем број на туристи. Првата работа со која се среќаваат туристите во ова место е прекрасната плажа која се наоѓа на околу 200 метри од вилата.Фурка е комбинација од природни убавини, одлични објекти и мирен ноќен живот. Местото е богато со зеленило, морето е кристално чисто и сино и изгледа совршено во комбинација со околните шуми и планини.

Заоѓањето на сонцето е посебно доживување – како се спушта зад морето небото се украсува со црвени, пурпурни и портокалови зраци, па престојот на плажа попладне се продолжува и до 21 часот.Покрај природните убавини, туристите ги привлекува и добрата туристичка организација. Модерната инфраструктура овозможува пријатен и комфорен одмор,одмор за сечиј вкус. Вила Alexandar е комплекс од 4 згради кои што се наоѓаат во исто двор. Дуплексите во вилата се состојат од 2 спални соби во кои што има по 2 легла додека во состав на трпезаријата се наоѓа и опремена кујна каде што има 2 софи за по едно лице.

Климата се наоѓа во кујната и е вкучена во цената додека исто така вилата располага и со Wifi.

Политика на Vila Aleksandar- Furka

14:00
12:00

Услугите на Vila Aleksandar- Furka

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • ДОЗВОЛЕНО ПУШЕЊЕ
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Vila Aleksandar- Furka Фурка, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло