DebitursDebiturs
Forgot password?

TUSAN BEACH

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.05.20182,666ден
Хотел
5 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Тукан Брегот нуди сместување со 4 ѕвездички во Кушадаси. Тоа може да се пофали отворен базен со вода слајдови, сауна и турска бана.

Гостите можат да го апсорбираат сонцето на терасата или да уживаат во пијалок во барот. Таа обезбедува семејство-пријателски објекти, со дизајн на соби и услуги за семејства од било која големина, како и детски клуб и детски базен. Таа, исто така нуди масажа услуги, сите инклузивно оброк план и фризерски салон.

Модерната соби во Beach Resort имаат мини бар и сите основни за пријатно престој. Сите нудат безжичен интернет пристап, телефон и чај и кафе.

На самото место опции за јадење вклучуваат ресторан, што е погодно место за да имаат оброк.

Постојат голем број на кафулиња и ресторани во близина на Tusan Beach, а Селчук и Sirince се лесен воз далеку. Повеќејазичниот персонал на одморалиштето е на располагање за да се осигура дека секој патник има пријатен престој.

Политика на TUSAN BEACH

14:00
12:00

Услугите на TUSAN BEACH

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

TUSAN BEACH Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло