DebitursDebiturs
Forgot password?

Spa Hotel Sveti Nikola

Достапност на аражманот

Сандански – СПА 2018 || Хотел Св. Никола 3* Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија.
Вид на соба Ноќевање со појадок
Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0) 20 € по лице
Двокреветна ЛУКС соба (2+0) 25 € по лице
Студио (2+2) 75 € за цело студио
ВИДЕО
Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО. Доплата за еднокреветна соба – 12 € на ден.   Цените се во евра за 1 ноќевање и вклучуваат : √ Ноќевање со појадок √ Салатен бар за време на вечерата √ Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес √ Паркинг, интернет Во цената не е вклучено : – Патничко осигурување – Туристичка такса 1 € по лице на ден par.fly
Термини Цена по лице
01.12.2018620ден
Хотел
3 ѕвезди
Бугарија
Сандански
00389 72/311-810
14:00
12:00
1 вечери

Спа Хотелот Свети Никола се наоѓа во центарот на Сандански во подножјето на Пирин. Тој нуди затворен базен, казино со различни игри и бесплатни WiFi. Гостите можат да користат бесплатно солена соба.

Сите елегантно опремени соби во хотелот Свети Никола имаат клима уред и се опремени со кабловска телевизија и минибар.

Гостите на Свети Никола можат да уживаат во третманот на телото во бањата на хотелот кој користи минерална вода од локален пролет. Детска соба може да се користи на дополнителен товар.

Ресторанот Plomari служи медитеранската кујна. Исто така постои и пијано бар кој нуди коктели и карактеристики во живо забава. Слободен салата бар е на располагање на гостите во вечерните часови.

Спа Хотел Свети Никола се наоѓа на 160 километри од Софија и нуди бесплатен сопствен паркинг на самото место.

Ова е омилен дел од нашите гости на Сандански, според независните критики.

Групи особено како локација – тие го оцениле 8,8 за престој со повеќе луѓе.

Ние го зборуваме вашиот јазик!

Политика на Spa Hotel Sveti Nikola

14:00
12:00

Услугите на Spa Hotel Sveti Nikola

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Spa Hotel Sveti Nikola Сандански, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло