DebitursDebiturs
Forgot password?

Royal Atlantis Spa & Resort -Side

Достапност на аражманот

Хотелот е отворен во 2009 год. и се наоѓа на оддалеченост од 15 км од Сиде и 45 км од меѓународниот аеродром во Анталија. Хотелот располага со176 стандардни соби, 80 фамилијарни соби (две одвоени спални соби) и соби за лица со посебни потреби. Сите соби се опремени со балкон, фен за коса, безжичен интернет, бања со туш, LCD телевизор, огледало за шминкање, мини бар, телефон. Во главниот ресторан, со капацитет за 450 лица, гостите имаат можност да пробаат најразлични специјалитети од богатата шведска маса и притоа да уживаат во прекрасниот поглед кој терасата на ресторанот го нуди. Хотелот располага и со Медитерански a la carte ресторан, како и со неколку бара во кои гостите може да се освежат со различни алкохолни и безалкохолни пијалоци. надворешен базен за возрасни, надворешен базен за деца, внатрешен базен, внатрешен базен со солена вода, аква парк, спортови на вода, одбојка на плажа, куглана, кино, интернет кафе, соба за игри, жива музика, фитнес центар, мини клуб, турска бања, сауна, џакузи.
Турција
Анталија
+38972311810

Политика на Royal Atlantis Spa & Resort -Side

Услугите на Royal Atlantis Spa & Resort -Side

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТОПЛА КАДА

Преглед на оценки (0 оценки)

Royal Atlantis Spa & Resort -Side Анталија, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло