DebitursDebiturs
Forgot password?

Riviera Blue Hotel 4*

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
15.06.201813,000ден
Хотел
4 ѕвезди
Бугарија
Сончев Брег
072/311-810
14:00
12:00
7 вечери

3, 4 или 7 All Inclusive ноќевања + вклучен превоз во Riviera Blue Hotel 4*, Бугарија за термин по избор

ДОБИВАТЕ

Понудата е по лице и вклучува 3, 4 или 7 ноќевања на база All Inclusive (појадок, ужина, ручек и вечера) во Riviera Blue Hotel 4* + вклучен превоз за термин по избор:

 • 7 ноќевања (15.06-23.06.2018), цена: 13 000 ден.
 • 7 ноќевања (22.06 – 30.06.2018), цена: 14 800 ден.
 • 7 ноќевања (29.06 – 07.07.2018), цена: 16 000 ден.
 • 7 ноќевања (03.07 – 11.07.2018), цена: 18 500 ден.
 • 4 ноќевања (29.06 – 04.07.2018), цена: 12 000 ден.
 • 4 ноќевања (06.07 – 11.07.2018), цена: 12 800 ден.
 • 3 ноќевања (03.07 – 07.07.2018), цена: 10 500 ден.

______________________________________________________________________________________________________

 • Поаѓањето е во 21:00 часот од Дрводекор, 21:30 од Куманово, 22:00 од Крива Паланка
 • Појадокот, ручекот, ужината и вечерата се на база шведска маса
 • Доплати:
 • Семстувањето за едно дете до 12 години е бесплатно, се плаќа само превоз по цена од 1860 денари за повратен билет,
 • За второ дете се доплаќа 50% од цената за возрасен
 • Доплата за туристичка такса – 5 еврa за целиот престој (во агенција)

______________________________________________________________________________________________________

 Термин :  15.06-23.06.2018            7 ноќевања     13 000 ден
Термин :22.06 –30.06.2018            7 ноќевања     14 800 ден.
Термин :29.06 –07.07.2018           7 ноќевања    16 000 ден
Термин :03.07 – 11.07.2018         7 ноќевања    18 500 ден
Термин :29.06 –04.07.2018         4 ноќевања    12 000 ден
Термин :06.07 – 11.07.2018         4 ноќевања    12 800 ден
Термин :03.07 – 07.07.2018        3 ноќевања     10 500 ден

Политика на Riviera Blue Hotel 4*

14:00
12:00

Услугите на Riviera Blue Hotel 4*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Riviera Blue Hotel 4* Сончев Брег, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло