DebitursDebiturs
Forgot password?

PAMPOROVO 5*

Достапност на аражманот

PAMPOROVO HOTEL / 5 * / PAMPOROVO
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК A B C D A
December 8, 2017 December 22, 2017 December 28, 2017 January 3, 2018 March 5, 2018
December 21, 2017 December 27, 2017 January 2, 2018 March 4, 2018 March 31, 2018
STANDARD WITHOUT BALCONY СТАНДАРД ДВОКРЕВЕТНА СОБА БЕЗ БАЛКОН
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 37 53 101 51 37
1 Возр +2 Деца (4-11,99) (4-11,99) 37 53 101 51 37
STANDARD СТАНДАРД ДВОКРЕВЕТНА
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 42 57 106 55 42
2 Возр+1 Возр лице на екстра легло 59 80 148 77 59
1 Возрасно лице 32 50 106 47 32
1 Возр +1 Дете (0-3,99) 32 50 106 47 32
1 Возр +1 Дете (4-11,99) 32 50 106 47 32
1 Возр +2 Дете (0-3,99) (4-11,99) 32 50 106 47 32
1 Возр +2 Дете (4-11,99) (4-11,99) 42 57 106 55 42
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 42 57 106 55 42
STUDIO СТУДИО
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 63 85 152 81 63
3 Возрасни лица 63 85 152 81 63
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 63 85 152 81 63
2 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99) 63 85 152 81 63
1-BED ROOM APARTMENT 1 СПАЛЕН АПАРТМАН
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 74 97 169 94 74
3 Возрасни лица 74 97 169 94 74
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 74 97 169 94 74
2 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99) 74 97 169 94 74
3 Возр +1 Дете (0-11,99) 74 97 169 94 74
1 BEDROOM APARTMENT DELUX 1 СПАЛЕН АПАРТМАН ДЕЛУКС
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 Возрасни лица 79 100 166 97 79
ПОЛУПАНСИОН A B C D A
December 8, 2017 December 22, 2017 December 28, 2017 January 3, 2018 March 5, 2018
December 21, 2017 December 27, 2017 January 2, 2018 March 4, 2018 March 31, 2018
STANDARD WITHOUT BALCONY СТАНДАРД ДВОКРЕВЕТНА СОБА БЕЗ БАЛКОН
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 53 68 117 66 53
1 Возр +2 Деца (4-11,99) (4-11,99) 53 68 117 66 53
STANDARD СТАНДАРД ДВОКРЕВЕТНА
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 57 73 121 70 57
2 Возр+1 Возр лице на екстра легло 80 102 169 99 80
1 Возрасно лице 43 63 121 61 43
1 Возр +1 Дете (0-3,99) 43 63 121 61 43
1 Возр +1 Дете (4-11,99) 43 63 121 61 43
1 Возр +2 Дете (0-3,99) (4-11,99) 43 63 121 61 43
1 Возр +2 Дете (4-11,99) (4-11,99) 57 73 121 70 57
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 57 73 121 70 57
STUDIO СТУДИО
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 86 108 175 105 86
3 Возрасни лица 86 108 175 105 86
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 86 108 175 105 86
2 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99) 86 108 175 105 86
1-BED ROOM APARTMENT 1 СПАЛЕН АПАРТМАН
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 97 120 193 117 97
3 Возрасни лица 97 120 193 117 97
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 97 120 193 117 97
2 Возр +2 Деца (0-11,99) (0-11,99) 97 120 193 117 97
3 Возр +1 Дете (0-11,99) 97 120 193 117 97
1 BEDROOM APARTMENT DELUX 1 СПАЛЕН АПАРТМАН ДЕЛУКС
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 102 125 198 122 102
RELEASE DAYS 5//5 10//10 20//20 7//7 5//5
Термини Цена по лице
01.01.20186,262ден
Хотел
5 ѕвезди
Бугарија
Пампорово
+38972311810

PAMPOROVO 5*

Хотелот се наоѓа во Пaмпорово, располага со ресторан Орфеј, ресторан Прелик, лоби бар, ирски бар, виски бар, куглана со бар, ноќен клуб, Спа центар, базен, парна бања, џакузи, сауна, турска бања, разни типови на масажи со доплата и арома терапии.

Хотелот располага со студиа, суите, делукс соби, опремени со тоалет со када, сателитска тв, телефон, мини бар, сеф.

 

Цените се изразени по ЛИЦЕ на ДЕН, на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН.

Политика на PAMPOROVO 5*

Услугите на PAMPOROVO 5*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Во цените е вклучено: Ноќевање со појадок и вечера, употреба на базен, фитнес, сауна, џакузи, парна бања, wi-fi во лоби, детско катче, ски гардероба, паркинг, превоз до гондолата.   Капацитет Двокреветна стандард – 2 возрасни +1 дете до 11,99год, или 3 возрасни Двокреветна без балкон – 2 возрасни Студио – 2 возрасни + 2  деца до 11,99год или 3 возрасни +1 дете до 11,99год. На дата 24.12 и 25.10.2017 Полупансионот вклучува тематска свечена вечера. Цената за 1 возрасно лице е валидна само за соба без балкон. Бебешко креветче бесплатно Дете од 0-3,99год – за новогодишна вечера не плаќаат а добиваат детско мени. Задолжителна туристичка такса по лице на ден 1еур, за 3 или помалку ноќевања 2еур на ден. Задолжителна услужна такса по лице 3еур, дете од 2-11,99 – 1,5еур.   Политика за отказ на аранжмани Откази кои не подлежат на казнени пенали: A – 4 дена, B – 10 дена, C и D – 4 дена Откази по предвидениот рок: казнени пенали во вредност од 1 ноќевање / No show – 100% од сумата.

PAMPOROVO 5* Пампорово, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло