DebitursDebiturs
Forgot password?

Minay Hotel

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.06.20181,054ден
Хотел
3 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Хотелот Минај се наоѓа во плажа Кушадаси. 150 метри од морето, на 2 километри од центарот, 25 километри од античката локација на Ефес, 80 километри од аеродромот во Измир. постојат 65 соби море и поглед на копно Турска бања, базен, диско, перална, ресторан, снек бар, мини бар (автентичен турски бар), бар базен. Ние им даваме добра услуга на сите наши гости.

Кога ќе одиме во нашата врата, ќе бидете поздравени со добро пијалоци за секого! Нашиот хотел со 3 ѕвезди има 5 спрата, 65 соби и вклучува автентичен, турски, a la carte ресторан со вкусни оброци. Нашата долна површина на hangout има базен и диско бар (со закуски и пијалаци) и е совршен за ладење или правење на ноќ од неа.

Најдобро од сè, можете да се одморите во нашата сопствена турска бања!

Политика на Minay Hotel

14:00
12:00

Услугите на Minay Hotel

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Minay Hotel Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло