DebitursDebiturs
Forgot password?

LE BLEU HOTEL

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.05.20182,542ден
Хотел
5 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Ле Блеу хотел и одморалиште Кушадаси – Ултра All Inclusive се наоѓа во Кушадаси и има комплементарни Wi-Fi. Различни објекти овој модерен одморалиште има да понуди вклучуваат турска бана, детски базен и детски клуб.

Ле Блеу хотел и одморалиште Кушадаси – Ултра инклузивно има 263 соби кои се опремени со сите потребни услови за да се обезбеди удобен престој. Постојат, исто така, голем број соби насочени кон семејства.

Оние кои престојуваат во Ле Блеу Хотел и одморалиште Кушадаси – Ултра инклузивно може да седнат на уникатно уживање во ресторанот во куќата, идеално лоциран за оние кои сакаат да останат во близина кога бараат залак за јадење. Исто така, постојат различни пијалоци кои можете да ги изберете од надворешниот бар, кој гледа на плажа.

Ле Блеу Хотел и одморалиште Кушадаси – Ултра All Inclusive е кратка прошетка од Дами Брег. Киразли и Давутлар се наоѓаат лесен возен автомобил од имотот.

Политика на LE BLEU HOTEL

14:00
12:00

Услугите на LE BLEU HOTEL

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

LE BLEU HOTEL Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло