DebitursDebiturs
Forgot password?

KORUMAR

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
10.05.20184,898ден
Хотел
5 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Korumar Efehes Beach & Spa Resorts, е управуван од Korumar Hotel De Luxe кој се докажа себеси над 25 години искуство и задоволство на клиентите во туристичката индустрија, започнува да ги нуди своите услуги од 2018 година во Измир Селчук Памукак Бич (Антички Ефес Бич). објект, изграден на површина од 109.000 м ², ви нуди празник што го заслужувате со комбинирање на квалитетот со удобност, во рамките на својата 54.000 м2 зелен простор, долга песочна плажа и еден од најголемите базени во Егејското Море. Хотел со пет ѕвездички се обраќа на посебните барања со различни опции, како што се семејните соби, пливаат соби, специјални меден месец соби.
Одалеченост од центарот на градот Селчук: 10 км.
Одалеченост од центарот на градот Кушадаси: 12 км.
Одалеченост од аеродромот Аднан Мендерес: 60 км.
Одалеченост од Измир: 70 км.

Политика на KORUMAR

14:00
12:00

Услугите на KORUMAR

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

KORUMAR Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло