DebitursDebiturs
Forgot password?

Kompleksi Joni

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20183,100ден
Хотел
Албанија
Саранда
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

E vendosur në Sarande, Hotel Kompleks Joni është një makinë e lehtë nga Butrinti dhe ofron parkim të lirë publik në vend. Ajo ofron pamje në det dhe pa Wi-Fi.

Guests mund të gëzojnë diellin në tarracë ose të ketë një pije në bar. Stafi është në dispozicion 24/7 dhe mund të librit turne dhe bileta. Ajo gjithashtu përmban një kuvertë dielli me pishinë mbresëlënëse dhe pikëpamjet e plazhit.

Dhomat në hotel janë me ajër të kondicionuar dhe përfshijnë një ballkon privat, një frigorifer dhe pantofla. Banjo private kanë një dush, tharëse flokësh dhe bathrobes.

Ata që qëndrojnë në Hotel Kompleks Joni mund të shijojnë një eksperiencë unike ngrënieje në restorantin në vend, i bazuar në mënyrë të përshtatshme për ata që duan të qëndrojnë afër kur kërkojnë të ulen në një vakt.

Се наоѓа во Sarande, Хотел Комплекс Џони е лесен воз од Butrint и нуди бесплатен јавен паркинг на сајт. Таа обезбедува море пати и бесплатен Wi-Fi.

Гостите можат да уживаат во сонцето на терасата или да имаат пијалок во барот. Персоналот е достапен 24/7 и може да се резервира патувања и билети. Таа, исто така, располага со сонцето палуба со импресивен базен и плажа пати.

Собите во хотелот се климатизирани и вклучуваат приватна тераса, фрижидер и папучи. Приватни бањи имаат туш, фен за коса и бањарки.

Оние што престојуваат во хотелот Комплекс Џони можат да уживаат во уникатното уживање во ресторанот на самото место, погодно за оние кои сакаат да останат блиски кога бараат да седат на оброк.

__________________________________________________________

Hotel  – Kompleksi Joni

Саранда- Sarandë

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

50 еuro

50 еуро

– еuro

– еуро

– euro

– еyрo

 

Политика на Kompleksi Joni

14:00
12:00

Услугите на Kompleksi Joni

  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Kompleksi Joni Саранда, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло