DebitursDebiturs
Forgot password?

Kompleksi “Gjilani” Ksamili 2018

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
15.06.201811,098ден
Хотел
Албанија
Ксамил
00389 72 311 810
14:00
12:00
6 вечери

*Ksamli është një nga vendpushimet bregdetare më të frekuentuara, nga turistët vendas dhe të huaj. Plazhi është i vogël, me ujë të pastër dhe me ishuj të vegjël ku janë vendosur kafetë dhe pranë tyre mjediseve të pastra. Ka një numër hotelesh të vogla dhe shtëpive për mysafir, disa janë të hapura gjatë gjithë vitit, por disa hapen gjatë verës.

Ксами е едно од најзастапените одморалишта, домашни и странски туристи. Плажата е мала, со чиста вода и мали острови каде што се наоѓаат кафулињата и во близина на чисти соби. Постојат голем број на мали хотели и куќи за гости, некои се отворени преку целата година, но некои се отворени во текот на летото.

*Kompleksi “Gjilani” ju ofronë shërbime sa më cilësore me sigurinë maksimale,komoditetin dhe çmimet e arsyeshme. Ju mbetet vetëm të zgjidhni se si do ti kaloni pushimet verore me të dashurit tuaj.

Комплексот Гњилани ви нуди највисоки квалитетни услуги со максимална безбедност, удобност и разумни цени. Вие само треба да изберете како да го поминете вашиот летен одмор со вашите најблиски.

 

Data Cmimi
1 Maj – 14 Qershor 149 euro/person
15 Qershor-9 Korrik 179 Euro /person
10 Korrik-1 Shtator 229 euro /person

*për fëmijët deri në moshën 2vjeçare-Gratis

*për fëmijët nga 3 deri 8 vjeç- çmimi 50 %

*për fëmijët nga mosha 9 vjeçare 100%

*за деца до возраст од 2 – бесплатно

*за деца од 3 до 8 години – 50%

*за деца на возраст од 9 години 100%

*Oferta për 6 netë e 7 ditë

Në çmim përfshihen: fjetja, mëngjesi dhe darka.
Gjithashtu përfshihet edhe sigurimi shëndetësor dhe 1 shëtitje me anije (nëse e lejon policia detare)

 Понуда за 6 ноќевања и 7 дена

Цената вклучува: појадок, вечера и вечера.
Исто така се вклучени и здравствено осигурување и една екскурзија на брод (ако дозволата за поморска полиција)

Политика на Kompleksi “Gjilani” Ksamili 2018

14:00
12:00

Услугите на Kompleksi “Gjilani” Ksamili 2018

  • WI FI
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Kompleksi “Gjilani” Ksamili 2018 Ксамил, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло