DebitursDebiturs
Forgot password?

Karmir resort and Spa- Kemer

Достапност на аражманот

💫 Karmir resort and Spa💫 Kemer - 20% попуст за рани резервации до 31.03.2018 **** 'Karmir Resort & Spa' е само 90 метри од својата приватна плажа област. Тој нуди отворен базен и големи спа објекти, вклучувајќи турска бања, сауна, топла када, терапевтски масажи и фитнес. Бесплатен Wi-Fi е достапен во јавни површини.
Одликувајќи се со балкон, климатизирани сместувањa во Karmir Resort & Spa доаѓаaт со минибар, рамен екран ТВ и сателитски канали. Приватните бањи вклучуваат туш, фен и бесплатен тоалет. Гостите можат да ги тестираат голем број на јадења од турски и интернационални кујни во многу опции за јадење во хотелот, вклучувајќи го и главниот шведски ресторан, отоманскиот ресторан со ла-карт и италијанскиот ресторан со ла-карт. За алтернативни опции можете да пробате снег бар покрај базенот и штанд за сладоледи. Разните активности ги организира забавниот персонал во текот на денот. Низа на активности може да се ужива на лице место или во околината, вклучувајќи пинг-понг, пикадо и билијард. Гостите можат да ги користат и тениските игралишта на терен
Термини Цена по лице
11.07.201873,408ден
5 ѕвезди
Турција
Кемер
+38972311810
14:00
12:00

Политика на Karmir resort and Spa- Kemer

14:00
12:00

Услугите на Karmir resort and Spa- Kemer

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТОПЛА КАДА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Karmir resort and Spa- Kemer Кемер, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло