DebitursDebiturs
Forgot password?

Interhotel 4* – Сандански

Достапност на аражманот

8-мо Мартовска понуда
вид на сместување / услуга 03 - 05 март 10 - 12 март
2 HB 3 HB 2 BB 2 HB
 двокреветна Стандард 145€ 216€ 130€ 170€
 двокреветна соба Лукс 165€ 245€ 155€ 190€
 дете од 12 до 16г на  допол. легло 70€ 100€ 50€ 60€
 дете до 4 години бесплатно бесплатно бесплатно бесплатно
 дете од 4-12г на дополнит.  легло 40€ 55€ 23€ 35€
 дете од 4-12г на редовно легло 60€ 85€ 58€ 68€

цените се дадени по соба за избраниот пакет


НАПОМЕНА

 • Собите со дополнително легло се на барање;
 • Туристичка такса - 1€ од ден /задолжителна/;
 • За уплата во денарска противвредност 1€ - 62мкд.
 • HB (појадок и вечера) / BB (ноќевање со појадок).
 
Хотел
4 ѕвезди
Бугарија
Сандански
14:00
12:00
2 вечери

4*- SPA хотел INTERHOTEL се наоѓа во Центарот на Сандански. Располага со 296 соби (285 двокреветни / 80 лукс соби / 8 апартмани). Стандардните соби се наоѓаат на I-II-III-IV кат. Лукс собите се наоѓаат на V-VI-VII кат. Големината на собите е 25м2. Опремен е со најголем медицински центар за балнеологија и рехабилитација. Опремен е со 3 базени (2 отворени и 1 затворен) со олимписки дименсии и минерална и термална вода и температура од 38°C. 3 ресторани (Sandanski / Renesand / Bulgare) со различен капацитет и вид на кујна. Лоби бар, бар до базенот. Игротека за деца, паркинг, кабинети за SPA процедури, фитнес.. Interhotel е вистинското место за вашиот релаксирачки одмор. Ви посакуваме пријатен престој.

Политика на Interhotel 4* – Сандански

14:00
12:00

Услугите на Interhotel 4* – Сандански

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ

Преглед на оценки (0 оценки)

Interhotel 4* – Сандански Сандански, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло