DebitursDebiturs
Forgot password?

IMBAT HOTEL

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.05.20182,108ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Сместување
Уживајте во вашиот одмор во нашите соби и костуми кои нудат удобност во секое време со прекрасен поглед на Егејското Море.
Вкупно 291 соби, 646 кревети (King Suit, 4 Junior Suit, 1 Star Dublex Suite Room)
Море и градина поглед
Костуми – услуга Батлер и чистење (платени)
Соби за лицата со хендикеп
A’la Carte
Богати вкусови …
Бела Луна – италијанска кујна
Забава и настани
Специјални страни со тема
Утрински – вечерни настани
Аеробик, чекор
Турнири за пикадо
Клубови за анимирање
Билјард
Пинг Понг
Тениски часови во Опен суд
DJ изведба
SPA
Фитнес
Масажа сала
Парна бања
Терапија сала
Салон за убавина
Турски амам
Детски клуб
Kiddie Pool
Игрална за деца
Анимација покажува
Забавни настани за деца
Спорт и активности
Silent Beach
Фитнес центар
Спортови на вода
Моторизирани водни спортови
Тенис
Пилатес
Состаноци и конференции
Капацитет од 200 лица
Една сала за состаноци

Политика на IMBAT HOTEL

14:00
12:00

Услугите на IMBAT HOTEL

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

IMBAT HOTEL Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло