DebitursDebiturs
Forgot password?

Iglika Palace 3*

Достапност на аражманот

IGLIKA PALACE / 3* / BOROVETC
ПОЛУПАНСИОН A 19.12.2017 25.12.2017 B 26.12.2017 01.01.2018 C 02.01.2018 19.01.2018 A 20.01.2018 02.02.2018 C 03.02.2018 16.02.2018 D 17.02.2018 04.03.2018 E 05.03.2018 09.04.2018
ECONOMY ДВОКРЕВЕТНА ЕКОНОМИ СОБА
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 35 77 59 35 59 48 35
1 Возрасно лице 29 72 42 29 42 35 29
1 Возр +1 Дете (0-1,99) 29 72 42 29 42 35 29
1 Возр +1 Дете (2-11,99) 31 77 52 31 52 42 31
STANDART ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД СОБА
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 59 88 70 59 70 59 53
3 Возрасни лица 82 121 97 82 97 82 73
1 Возрасно лице 41 86 53 41 53 41 39
1 Возр +1 Дете (0-1,99) 41 86 53 41 53 41 39
1 Возр +1 Дете (2-11,99) 52 88 62 52 62 52 46
1 Возр +2 Деца (0-1,99) (2-11,99) 52 88 62 52 62 52 46
1 Возр +2 Деца (2-11,99) (2-11,99) 52 88 62 52 62 52 46
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 59 88 70 59 70 59 53
STUDIO СТУДИО
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2 Возрасни лица 55 88 70 55 70 55 48
3 Возрасни лица 83 132 106 83 106 83 73
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 83 132 106 83 106 83 73
2 Возр +2 Деца (0-11,99)(0-11,99) 83 132 106 83 106 83 73
RELEASE DAYS 7//5 01.12.2017//05.12.2017 10//7 7//5 10//7 7//5 7//5
Термини Цена по лице
01.12.20172,170ден
Хотел
3 ѕвезди
Бугарија
Боровец
+38972311810
14:00
12:00

Iglika Palace 3*

Хотел Иглика Палас 3* се наоѓа на 150м од жичарата и на 240м од центарот, со локација лесна за пристап и до жичарата и до центарот на Боровец. 

Хотелот располага со менувачница, ресторан, лоби бар, паркинг, фитнес, сауна, базен, соларуим, масажи, медицински центар.
Собите располагаат со телефон, ТВ, минибар, тоалет. 

Политика на Iglika Palace 3*

14:00
12:00

Услугите на Iglika Palace 3*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

ДОПЛАТИ Период на престој Возрасни Деца  
Год од До цена  
Ресорт. такса(задолжителна) 19.12.2017 09.04.2018 0.6 EUR 2 11,99 0.6 EUR  
Ново.вечера(задолжителна) 31.12.2017 31.12.2017 50 EUR 2 11,99 25 EUR  
Божиќ.вечера (незедолжителна) 25.12.2017 25.12.2017 35 EUR 2 11,99 18 EUR  
               
Минимум престој Од До          
7 26.12.2017 01.01.2018
Во цените е вклучено: употреба на базен, паркинг, интернет во лоби и рецепција, закуска од 16-17часот: кафе, чај и слатки.  Попустот за рана резервација не е валиден за Новогодинешните празници.Во студио плаќаат минимум 3ца возрасни лица. Бебешко креветче - бесплатно на барање
 
Политика на отказ на резервација: 
доцен отказ во сезона А, Ц, Д и Е - 2 ноќевања пенали, сезона Б - 100% пенали
Не појавување во хотел: во сезона А, Ц, Д и Е - 2 ноќевања пенали, сезона Б - 100% пенали
 
Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур. 
Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур за минимум престој до 1-3 ноќевања. 
Задолжителна услужна такса по лице еднократно за цел престој - 3еур, дете од 2-11,99год - 1,5еур
деца од 0-1,99год - не плаќаат такси. 

Iglika Palace 3* Боровец, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло