DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Skampa

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
15.06.2018899ден
Хотел
Албанија
Драч
072/311-810
14:00
12:00
1 вечери

Hotel Skampa ofron nje ambient të rehatshëm është në Durrës. Ajo gjithashtu ofron një pritje 24-orëshe, një pishinë dhe një kuvertë dielli. Klientet mund të bëjnë më të madhe të diellit në tarracë ose të ketë një pije në bar.Klientet mund të gëzojnë gjithashtu parkim në vend.Dhomat janë të kondicionuar dhe përfshijnë një banjo private, një dush spa dhe një mini bar. Gjithashtu janë të përfshira një tavolinë, qasje në internet wireless dhe një dollap në dhomë.Klientet duke qëndruar në Hotel Skampa mund të ulen në një përvojë të veçantë ngrënie në restorant në vend, i vendosur në mënyrë ideale për ata që duan të qëndrojnë afër në mesditë.Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës Nene Tereza është një makinë 40 minuta nga hotel.

______________________________________________________________________________________________________

Хотел Скампа нуди пријатна атмосфера во Драч. Таа, исто така нуди 24-часовна рецепција, базен и сонцето палуба. Клиенти можат да уживаат во сонцето на терасата или да пијат во барот. Клиентите исто така можат да уживаат во паркирањето на паркингот. Апартманите се климатизирани и вклучуваат приватна бања, спа бања и мини бар. Клиентите кои престојуваат во Hotel Skampa можат да седат во специјални јадење искуство во ресторанот на самото место, идеално лоциран за оние кои сакаат да останат во близина на пладне. Меѓународниот аеродром во Тирана Мајка Тереза е 40-минутно возење од хотелот.

 

 prej 15 Qershor-Gusht

                          Од 15 Јуни – Август 

Hotel – Skampa-Durrës Dhomat dopio BB Dhomat dopio HB
29 euro (14.5 euro per person)BB

Personi i trete  13 euro BB

41 euro 2 persona HB

Personi i trete ne dhome 19 euro HB

Dhoma singel 31 euro HB

 

Femijet 0-4  pa pagese

5-11 30% zbritje

PER MUAJT E TJERE

за други месеци 

Hotel-Skampa-Durrës Dhomat dopio Dhoma dopio
24 euro ( 12 euro per person)

 

 

34 euro(17 euro per person) HB

Personi i trete   10 euro

personi i trete  15euro HB

Политика на Hotel Skampa

14:00
12:00

Услугите на Hotel Skampa

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Skampa Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло