DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Saranda

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20182,356ден
Хотел
Албанија
Саранда
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Kjo strukturë ndodhet 1 minuta në këmbë nga plazhi. Dream Hotel Saranda ndodhet në një plazh privat në Sarandë dhe ofron një restorant në vend. Pa pagesë WiFi është në dispozicion në të gjithë. Qendra e qytetit të Sarandës është 1 km larg.
Të gjitha dhomat kanë ballkon me pamje nga deti. Pajisjet standarde përfshijnë një TV dhe një frigorifer. Njësitë kanë një banjo private me vaske ose dush dhe enë kozmetike të lira.

Brenda hotelit Saranda Dream, ka një tavolinë para 24 orësh dhe një bar me një tarracë të gjërë ku të ftuarit mund të shijojnë pamjen e detit dhe pije freskuese. Një shërbim pastrimi i thatë është gjithashtu në dispozicion.

Aeroporti i Korfuzit, për të cilin fluturon linja e drejtpërdrejtë e trageteve, është 35 km larg. Free Parking është në dispozicion për mysafirët.

Kjo është pjesa më e preferuar e destinacionit “Sarandë” për mysafirët tanë, në bazë të rishikimeve të paanshme

Овој имот е 1-минути пешачење од плажа. Dream Hotel Saranda се наоѓа на приватна плажа во Саранда и нуди ресторан во рамките на објектот. Бесплатен Wi-Fi е на располагање во текот на имотот. До центарот на градот Саранда е 1 км.
Сите соби имаат балкон со поглед кон морето. Стандардни капацитети вклучуваат телевизија и фрижидер. Единиците функција приватна бања со када или туш и слободни козметички додаток.

Во рамките на хотелот Саранда Сон има 24-часовна рецепција и бар со пространа тераса, каде што гостите можат да уживаат во морето и освежителни пијалоци. Исто така, на располагање е и услуга за хемиско чистење.

Аеродромот Корфу, на кој работат директни траект линии, е 35 километри. Бесплатен паркинг е на располагање за гостите.

Ова е омилен дел од дестинацијата “Саранда” за нашите гости, врз основа на непристрасни критики

__________________________________________________________

Hotel  – Saranda

Саранда- Sarandë

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

38 еuro

38 еуро

– еuro

– еуро

– euro

– еyрo

Политика на Hotel Saranda

14:00
12:00

Услугите на Hotel Saranda

  • WI FI
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • ТЕЛЕВИЗИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Saranda Саранда, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло