DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Santur

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.06.20181,116ден
Хотел
3 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Хотелот Сантур нуди удобно сместување со 3 ѕвезди во Кушадаси. Таа, исто така, располага со салата, центар за убавина и отворен базен.

Постојат различни удобности на понудата на оние кои престојуваат во Сантур, вклучувајќи експресен пријавување и одјавување функција, детски базен и 24-часовна рецепција. А безжична интернет конекција е исто така достапна.

Santur Hotel Кушадаси има 62 добро опремени соби кои се придружени од различни основни капацитети за да се обезбеди гости имаат удобен престој.

Оние кои престојуваат во Hotel Santur можат да се релаксираат во барот на самото место, во склопот наоѓа за пијалок. Доручек е достапна цела недела и може да се ужива во соба. Избор на опции за јадење, исто така, се наоѓаат во близина на имотот.

Аднан Мендерес Аеродром е 70-минутно возење од Сантур. Персоналот на турнејата би можел да резервира и организира активности во Кушадаси.

Политика на Hotel Santur

14:00
12:00

Услугите на Hotel Santur

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Santur Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло