DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Regina-City

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20183,472ден
Хотел
4 ѕвезди
Албанија
Валона
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Një nga objektet më të kërkuara në destinacionin e Vlorës.
Kjo pronë është 1 minuta më këmbë nga plazhi. I ndodhur përgjatë plazhit në Valona, hoteli i qytetit Regina ka një restorant dhe një bar. Ajo gjithashtu ofron një pishinë të hapur not me pamje nga deti.
Të gjitha dhomat janë të ajrit të kondicionuar dhe të pajisur me një TV të sheshtë, ndërsa banjo kanë një banjë ose dush. Pajisje të tjera përfshijnë pantofla dhe tharëse flokësh.

Pritja është e hapur 24 orë në ditë. Biçikleta mund të merren me qira në një pagesë shtesë. Makina me qira dhe transferta aeroportuale janë gjithashtu në dispozicion në një kosto shtesë.

Ky hotel ofron plazh privat dhe objektet sportive të ujit. Në zonën ku mund të shijoni aktivitete të shumta, si zhytja dhe peshkimi.

Kuzum Baba ndodhet 3,8 km nga hoteli. Aeroporti i Tiranës është 149 km larg.

 

Jedan od najtraženijih objekata na destinaciji Valona.Ovaj objekat je udaljen 1 min hoda od plaže. Smešten preko puta plaže u Valoni, hotel Regina City raspolaže restoranom i barom. Takođe nudi otvoreni bazen sa pogledom na more.

Sve sobe su klimatizovane i opremljene flat-screen TV-om, dok kupatila sadrže kadu ili tuš. Ostale pogodnosti obuhvataju papuče i fen za kosu.

Recepcija radi non-stop. Bicikli se mogu iznajmiti uz doplatu. Iznajmljivanje automobila i aerodromski prevoz na raspolaganju su takođe uz doplatu.

Ovaj hotel u ponudi ima privatnu plažu i sadržaje za sportove na vodi. U okolini možete uživati u brojnim aktivnostima, kao što su ronjenje i ribolov.

Kuzum Baba se nalazi na 3,8 km od hotela. Aerodrom Tirana je udaljen 149 km.

 

________________________________________________________________________________

Hotel  – Regina City

Валона- Uji Ftohte

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

 39еuro

39 еуро

48еuro

48 еуро

56euro

56 еyрo

 

Политика на Hotel Regina-City

14:00
12:00

Услугите на Hotel Regina-City

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Regina-City Валона, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло