DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Perun Lodge 4*

Достапност на аражманот

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-02.01.2018 03.01-12.01.2018 23.12-28.12.2017 20.01-03.02.2018 01.12-22.12.2017
13.01-19.01.2018 05.03-20.04.2018
Вид на сместување | Период на престој мин. 3 ноќ. 04.02-04.03.2018
Студио 2+1 62.00 € 35.00 € 33.00 € 34.00 € 28.00 €
Едноспален апартман 2+2 67.00 € 38.00 € 35.00 € 36.00 € 30.00 €
Јуниор сјуит 2+1 67.00 € 38.00 € 35.00 € 36.00 € 30.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет.
Доплата за паркинг (на рецепција) - 9€ на ден.
Дополнителни услови : ▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно ▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17€ на ден ▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст ▪ Возрасен на дополнително легло во апартман - 30% попуст ▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018) ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€ ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Термини Цена по лице
03.01.20183,844ден
Хотел
4 ѕвезди
Бугарија
Банско хотели барање
+38972311810
14:00
12:00

Hotel Perun Lodge 4*

Локација : 350 м од жичарницата
Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија .
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.
СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања


																					

Политика на Hotel Perun Lodge 4*

14:00
12:00

Услугите на Hotel Perun Lodge 4*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Perun Lodge 4* Банско хотели барање, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло