DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Miraxhi

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20184,092ден
Хотел
4 ѕвезди
Албанија
Драч
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Vendosur në Golem, Miraxh Hotel ofron një zonë plazh privat. Ky hotel 4 yje ofron një sallë pritjeje të përbashkët dhe WiFi të lirë. Të gjitha dhomat përfshijnë një TV banesë-ekran me kanale satelitore.
Në hotel, dhomat janë të pajisura me një tavolinë. Dhomat vijnë me një banjo private të pajisur me një banjë dhe një tharëse flokësh, ndërsa dhoma të caktuara në hotelin Miraxh kanë gjithashtu një zonë të shtrojë. Në strehim të gjitha dhomat kanë një gardërobë dhe një banjo të përbashkët.

Hotel Miraxh ofron një tarracë.

Tirana është 26 km nga hoteli, ndërsa Durrësi është 10 km nga prona. Aeroporti Ndërkombëtar i Nënë Terezës në Tiranë është 25 km larg.

 

Поставена во Golem, Miraxh Хотелот нуди приватна плажа област. Овој хотел со 4 ѕвездички нуди заедничка дневна и бесплатен WiFi. Сите соби вклучуваат рамен екран телевизор со сателитски канали.
Во хотелот соби се опремени со маса. Соби доаѓаат во комплет со бања опремена со бања и фен за коса, додека некои соби во Miraxh Hotel, исто така, имаат седење. Во сместувањето сите соби имаат гардероба и заедничка бања.

Хотел Miraxh нуди тераса.

Тирана е 26 км од хотелот, додека Драч е 10 км од имотот. Аеродромот во Тирана Меѓународниот аеродром Мајка Тереза е 25 километри.

 

 

________________________________________________________________________________

Hotel  – Miraxhi

Драч – Golem

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

45 еuro

45 еуро

51 еuro

51 еуро

66 euro

66 еyрo

 

 

 

 

Политика на Hotel Miraxhi

14:00
12:00

Услугите на Hotel Miraxhi

  • WI FI
  • БАЗЕН

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Miraxhi Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло