DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Magnolia

Достапност на аражманот

х.Магнолија Lux/х.Орхидеа/х.Орхидеа Парк All inclusive(се вклучено)
По лице 10,15.06 20,25.06 01.07 05.07 10.07-20.08 21.08-05.09
1/2 соба 193€ 275€ 212€ 330€ 231€ 334€ 239€ 350€ 259€ 370€ 231€ 330€
ноќевања 7 10 7 10 7 10 7 10 7 10 7 10
Термини Цена по лице
10.06.201711,966ден
Хотел
3 ѕвезди
Бугарија
Албена
14:00
12:00
7 вечери

Hotel Magnolia All Inclusive 3*

Овој имот е 4 минути пешачење од плажа. Се наоѓа на 750 метри од плажа и во горниот дел на паркот областа на Албена, Хотел Магнолија нуди сите инклузивно и вечераат околу услугите, отворен базен и спа и велнес центар, во кој масажа услуги и топла када.

Хотелот нуди главниот ресторан во Хотел Магнолија нуди вечер менија врз основа на тема – бугарски, Морска храна и италијански јазик. Снек бар имотот гостите можат да уживаат пица, салати, овошје и сладолед. Лоби бар и базен бар, нудејќи безалкохолни и алкохолни пијалоци, исто така, на располагање на гостите.

Гостите исто така може да имаат лесен ручек во ресторанот Slavyanski Кут во близина на плажа. Менито вклучува топла и ладна закуски, пица, салати, свежо овошје, сладолед, кафе и нацрт пиво.

климатизирани соби имаат кабловска телевизија, балкон и биро. Приватниот Бањите се опремени со бања или туш, фен и бесплатен тоалети.

Во Хотел Магнолија гостите можат да уживаат во различни спортови, вклучувајќи сурфање на ветер, нуркање, сквош, билијард, одбојка на плажа, фудбал, мини голф, јавање и пинг-понг.

А шатл-автобус услуга е достапна бесплатно на секој половина час 10:00-17:30 возење гости од Магнолија на плажа и назад. А чадор и 2 лежалки, исто така, се вклучени во соба стапка.

За малите има детско игралиште, детски клуб и детски базен. Покрај тоа, гостите можат да се релаксираат во градината или посета на една од продавниците на сајтот. Таму е бесплатна Wi-Fi во јавни површини.

Имотот се наоѓа на 40 километри од аеродромот во Варна.

Ние зборуваме на вашиот јазик!

kon.dr

Политика на Hotel Magnolia

14:00
12:00

Услугите на Hotel Magnolia

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Magnolia Албена, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло