DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Kapri

Достапност на аражманот

 
 • Dhoma dyshe 47 euro (Fjetje , Mengjes , Parking , Shazllon )
 • Dhoma 3-she 57 euro (Fjetje , Mengjes , Parking , Shazllon )
 • Dhoma 3+2 62 euro (Fjetje , Mengjes , Parking , Shazllon )
 • 2 APARTAMENTETE 1 DOPIO KREVAT  DHE 3 KREVETA  TEKE CMIMI 62 EURO
 • 4 APARTAMENTE TE PAJISURA ME 1 DOPIO + 1 KREVAT TEK CMIMI 52 EURO

 • Дво креветна соба 47 евра (појадок , паркинг ,  лежалки за плажа)
 • Тро креветна соба 57 евра (доручек паркинг , лежалки за плажа )
 • Соба 3+2   62 евра (доручек , паркинг ,  лежалки за плажа)
 • 2 АПАРТМАНИ 1 ДОПИО КРЕВАТ И 3 НЕПАРНИ КРЕВЕТИ 62 ЕУРО
 • 4 АПАРТМАНИ СО 1 ДОПИО + 1 НЕПАРЕН КРЕВЕТ
Термини Цена по лице
14.06.20172,914ден
Хотел
3 ѕвезди
Албанија
Драч
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Hotel Kapri – Golem

Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi.  WiFi falas, një restorant dhe një tarracë, Hotel Kapri ofron strehim në Golem. Parkim falas.

Dhomat përfshijnë një TV me kanale kabllo. Dhomat kanë një banjo private të pajisur me një bidet.

Ju do të gjeni hapësirën e ruajtjes së bagazhit në pronë.

Tirana është 27 km nga Hotel Kapri, ndërsa Durrësi është 11 km larg. Aeroporti i Tiranës është 26 km nga prona.

Ne flasim gjuhën tuaj!


Овој имот е 1 минута пешачење од плажа. бесплатен Wi-Fi, ресторан и тераса, хотел Капри нуди сместување во Голем. Можете да уживате во ресторанот на самото место. Слободен приватен паркинг.

Собите вклучуваат телевизор со кабелски канали. Собите имаат сопствено купатило опремено со мијалник.

Ќе наоѓате заштита на вашиот багаж во рамките на хотелот.

Тирана е 27 км одалечена  од хотелот Капри, додека Драч е 11 километри. Аеродромот во Тирана е 26 км одалечен од имотот.

Ние го зборуваме вашиот јазик!

Политика на Hotel Kapri

14:00
12:00

Услугите на Hotel Kapri

 • WI FI
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Kapri Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло