DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Joni

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20183,348ден
Хотел
Албанија
Ксамил
7 вечери

Hoteli gjendet ne qender Te Ksamilit largesia nga plazhi eshte 200m. Dhomat jane dyshe dhe treshe jane te paisura me ajer te kondicionuar, frigorifr, tv, WiFi, ballkon. Hoteli posedon restorant dhe parking.

Хотелот се наоѓа во центарот на Ксамили, растојанието од плажа е 200м. Собите се двојки и тројки се опремени со клима уред, фрижидер, телевизор, WiFi, балкон. Хотелот располага со ресторан и паркинг.

__________________________________________________________

Hotel  – Joni

Ксамили- Ksamil

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

36 еuro

36 еуро

45 еuro

45 еуро

54 euro

54 еyрo

Политика на Hotel Joni

Услугите на Hotel Joni

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Joni Ксамил, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло