DebitursDebiturs
Forgot password?

HOTEL “ILIO”

Достапност на аражманот

BB 35€ 44€ 53€
HB
FB
Термини Цена по лице
01.06.20193,782ден
Хотел
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Hotel”ILIO” gjendet 250 m me largësi nga plazhi . Cdo dhomë është e paisur me WiFi , ajër të kondicionuar , tv kablovik ,frigorifer dhe banjo. Hoteli ka bar , park me lojra fëmish dhe parking privat.


Хотел “ILIO” се хаоѓа 250 м од плажата.Цекоја соба е опрена со WiFi,клима уред, кабловска тв , фрижидер и купатило.Хотелот има бар, парк и деско игралиште за релаксирање и прватен паркинг.

Политика на HOTEL “ILIO”

14:00
12:00

Услугите на HOTEL “ILIO”

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

HOTEL “ILIO”

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло