DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Europa

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20181,612ден
Хотел
Албанија
Валона
00389 72 311 810
14:00
12:00

Hotel Europa ndodhet në një kodër afër detit, e cila do t’ju japë mundësi për të pasur një pamje spektakolare mbi qytetin e Detit Jon dhe Vlorës. Është një vend i qetë në një mjedis të gjelbër ku mund të shijoni ajrin e pastër dhe të relaksoheni.

Хотел Европа се наоѓа на еден рид во близина на морето, што ќе ви даде можност да имате спектакуларен поглед над Јонското Море и градот Валона. Тоа е мирно место на зелено опкружување каде што можете да уживате во свеж воздух и да се релаксирате.

 

_______________________________________________________

Hotel  – Europa

Валона- Radhime (uji i ftohte)

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

26 еuro

26 еуро

– еuro

– еуро

– euro

-еyрo

 

Политика на Hotel Europa

14:00
12:00

Услугите на Hotel Europa

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Europa Валона, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло