DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Driloni

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20180chf
Хотел
Албанија
Ксамил
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Hotel Driloni ndodhet 300 metra nga një plazh në Ksamil. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me ballkon. Pa pagesë WiFi qasje është në dispozicion. Dhomat këtu do t’ju ofrojnë TV kabllor, një vend të sigurt dhe një frigorifer. Featuring një dush, banjo private gjithashtu vijnë me peshqir. Në Driloni Hotel ju do të gjeni një tavolinë para 24 orësh. Free Parking në vend është dhënë. Hyrja në Parkun Kombëtar të Butrintit është 4 km larg, ndërsa qendra e Sarandës është në një distancë prej 15 km

Хотел Дрилони се наоѓа на 300 метри од плажа во Ксамил. Тој нуди климатизирани соби со балкон. Слободна WiFi пристап е на располагање. Соби тука ќе ви обезбеди со кабловска телевизија, безбедно и фрижидер. Одликувајќи се со туш, приватни бањи, исто така, доаѓаат со крпи. Во Hotel Driloni ќе најдете 24-часовен пред бирото. Слободен на место за паркирање е предвидено. Влезот во Националниот парк Бутринт е 4 километри, додека центарот на Саранда е на растојание од 15 км.

__________________________________________________________

Hotel  -Driloni

Ксамил.- Ksamil

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

36 еuro

36 еуро

45 еuro

45 еуро

54 euro

54 еyрo

Политика на Hotel Driloni

14:00
12:00

Услугите на Hotel Driloni

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Driloni Ксамил, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло