DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Çakalla – Sarandë

Достапност на аражманот

Хотел
2 ѕвезди
103
Саранда
+38972311810
14:00
12:00

Hotel Çakalla – Sarandë

Hotel Çakalla gjendet vetem disa metra nga plazhi i qytetit te Sarandes prane tregut te gjelber ,ka nje pozit te shkelqyeshme ku keni mundesine te gershetoni pamjen e bukur te detit dhe knaqesine e shetitjeve ne mbremje prane shetitores se Sarandes .Hoteli disponon me dhoma dyshe treshe dhe familjare, gjitha jane te klimatizuara me ballkone,banjo frigorifere ,televizore dhe Wi-Fi. Gjithashtu posht posedon caffe bar.


Хотелот е лоциран на само неколку метри од плажата и градското шеталиште .Хотелот располага со соби : со две ,три и повеке фамилиарни кревети , сите опремени со купатило,балкони,фрижидери и клима и Wi-Fi .Доле е кафе барот кој ви пружи релаксација и гостолубив персонал .Исто покрај хотелот има и продавници на секави артикли .

Политика на Hotel Çakalla – Sarandë

14:00
12:00

Услугите на Hotel Çakalla – Sarandë

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Çakalla – Sarandë Саранда, 103

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло