DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Bonita

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20184,154ден
Хотел
Албанија
Драч
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Vetem 15m nga deti, kompleksi “Bonita” rrethohet kendshem nga gjelberimi dhe freskia e ajrit te paster te pishave.Kompleksi “Bonita” disponon 59 dhoma, 4 sita dhe 35 apartamente me siperfaqe 30-100m2. Dhomat jane te pajisura me TV kabllor, frigorifer, kend gatimi, kondicioner dhe internet warles.Restoranti me pamje nga deti ofron nje menu te pasur dhe te shijshme te kuzhines tradicionale shqiptare dhe italiane. Muzike “live” gjate sezonit.

Само 30 метри од морето, комплексот “Бонита” е опкружен со зеленило и свеж воздух од чист бор. Комплексот “Бонита” располага со 59 соби, 4 соби и 35 апартмани со површина од 30-100 м2. Собите се опремени со кабловска телевизија, фрижидер, кујна, климатик и интернет warles.Restaurant со поглед на морето нуди богата и вкусна мени на традиционална албанска и италијанска кујна. Музика во живо во текот на сезоната.

 

________________________________________________________________________________

Hotel  – Bonita

Драч – Shkembi Kavajes

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

51 еuro

51 еуро

59 еuro

59 еуро

67 euro

67 еyрo

 

Политика на Hotel Bonita

14:00
12:00

Услугите на Hotel Bonita

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Bonita Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло