DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Besani

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20182,542ден
Хотел
Албанија
Драч
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Hotel Besani gjendet tek Shkëmbi i Kavajes dhe posedon një kapacitet me dhoma standarte dhe Apartamente. Shumë prej tyre kanë pamje të mrekullueshme nga deti dhe të gjitha dhomat kanë ballkon. Të gjitha janë arreduar dhe dizenjuar me një stil comfort për t’ju dhuruar pushime fantastike. Dhomat përmbajnë: tapet, ajër të kondicionuar dhe ngrohës, Tv satelitor, mini bar, telefon, internet WiFi. Banjo në kuader të hotelit është edhe restauranti me taverne në plazh si dhe plazh privat.

Безани Хотелот се наоѓа во Каваја Рок и има капацитет на стандардни соби и апартмани. Многу од нив имаат прекрасен поглед на морето и сите соби имаат балкон. Сите се опремени и дизајнирани со стил на удобност за да ви дадат фантастични празници. Собите содржат: тепих, климатизација и греење, сателитска телевизија, мини бар, телефон, WiFi интернет. Бањата во хотелот е исто така ресторан со таверни на плажа, како и приватна плажа.

 

________________________________________________________________________________

Hotel  – Besani

Драч – Shkembi Kavajes

BB ( Fjetje – Mengjes )

BB ( Доручек )

HB ( Fjetje – Mengjes – Dark)

HB ( Доручек – Вечера )

FB ( Fjetje – Mengjes – Drek – Dark )

FB ( Доручек , Ручек , Вечера )

– еuro

– еуро

33 еuro

33 еуро

41 euro

41 еyрo

 

Политика на Hotel Besani

14:00
12:00

Услугите на Hotel Besani

  • WI FI
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Besani Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло