DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Baya Lara -Antalya

Достапност на аражманот

Овој имот е 5 минути пешачење од плажа. Одликувајќи се со приватен кеј и дрвено пристаниште, овој богат хотел нуди широк отворен базен, аква парк со 3 слајдови и загреан затворен базен. Спа и спортски објекти се достапни.
Соби во хотелот Баја Лара вклучуваат бесплатен Wi-Fi, телевизор со рамен екран, клима уред и прозорци од подот до тавански. Сеф, минибар и електричен коктел се предвидени. А бања доаѓа со фен и туш или када. Баја ресторанот служи појадок, доцна појадок, ручек, вечера и полноќ закуска, сите со вклучен стил. А ла-карт ресторани со италијански, мексикански и турски специјалитети се достапни, и резервација е потребна. Гостите можат да играат фудбал, кошарка и тенис на понудените полиња. Боречка, одбојка на плажа и игри соба се достапни. Меѓудруго има и Фитнес-центар,турска бања, сауна како и престој во 13 соби за мазажи.
Турција
Анталија
+38972311810

Политика на Hotel Baya Lara -Antalya

Услугите на Hotel Baya Lara -Antalya

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТОПЛА КАДА

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Baya Lara -Antalya Анталија, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло