DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Bar Restorant Asmida

Достапност на аражманот


 • dhoma 3- she 37 euro me mengjes dhe shazllon
 • dhoma 4- she 47 euro me mengjes dhe shazllon
 • pansion i plote : 42 euro - fjetje , mengjes , drek dark
 • gjysem pansioni : 32 euro - fjetje , mengjes , dark .
 • femijet prej 0-5 vjec gratis
 • prej 05 deri 10 vjec - 50 % prej cmimit

 • соба 3 - креветна 37 еуро со доручек
 • соба 4 - креветна 47 еуро со доручек
 • Полн пансион (FB ) -42 еуро
 • Полу пансион (HB) - 32 euro
 • децата од 0 до 5 години - гратис
 • од 05 до 10 години  -50 %
Термини Цена по лице
14.06.20172,170ден
Хотел
3 ѕвезди
Албанија
Драч
00389 72 311 810
14:00
12:00
4 вечери

Hotel – bar – Restorant Asmida

BAR RESTORANT & PIZZERI , moderne dhe cilesore – Fjale qe perdoren per te pershkruar Restorantin tone “ASMIDA” Hapur ne cdo ore ne cdo dite, beni nje zgjedhjen perfekte per nje dreke ose darke me miqt tuaj, familjen, koleget ose partneret tuaj ,gjithashtu per te mos harruar dhe femijet,qe kane kendin e tyre te lojrave ku mund te zbaviten. Menu e pasur mesdhetare me ne krye prodhimet e Detit pa harruar edhe Pizzat speciale me furre druri , ushqime te fresketa dhe te pergatitura me kujdes nga nje staf i specializuar .Gjithashtu ju do te mund te zgjidhni nje shije te vecante vere qe ja shton me shume shijen ushqimit te HOTELIT, Nderkohe munde te pushoni rehatshem me komoditetin qe ju ofrojne dhomat e Hotelit.
Kenaqesia juaj obligimi yne!!


Бар ресторан и пицерија класичен, модерен и квалитет – зборови кои се користат за да се опише нашиот ресторан “ASMIDA” отворени во секое час секој ден, направете совршен избор за ручек или вечера со вашите пријатели, семејството, колеги или на вашиот партнер, исто така не заборавајќи и децата кои имаат свој агол, со  играчки . Богато мени напроизводи од Средоземното Море и морски плодови без да заборавиме на посебените пици направени во фурна на дрва, свежа храна и внимателно подготвена од страна на специјализиран персонал .Исто така ќе бидете во можност да изберете посебен вкус на вино, кој додава повеќе вкус на храната во хотелот, во меѓувреме може комотно да се одмарате во собите  што ви ги нудиме.

Вашето задоволство е нашата должност !!

Политика на Hotel Bar Restorant Asmida

14:00
12:00

Услугите на Hotel Bar Restorant Asmida

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Bar Restorant Asmida Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло