DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel “AMMON GARDEN” 3* – Пефкохори

Достапност на аражманот

"Ammon Garden" 3* Пефкохори термин МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
19  26 02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01 08 15 22
бр. ноќи 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB 7BB
Цена по лице  (BB) 70 90 125 155 180 205 235 255 280 280 280 280 280 245 185 150 125 90 70
Вечера /возрасни/ 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70
Вечера /деца до 12год/ 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40 40
Термини Цена по лице
19.05.20184,340ден
Хотел
3 ѕвезди
Грција
Пефкохори
0038972 311 810
14:00
12:00
7 вечери

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел “Ammon Garden”.
Хотелски соджини: 27 хотелски студија на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на длабочина од 1,10м и 2,20м со лежалки и чадори, лоби бар покрај базенот со голем избор на пијалоци, ресторан во кој се служи појадокот, рецепција со лоби, Wi-Fi интернет, прекрасно уреден двор со многу палми и зеленило, паркинг простор (бесплатен).
Хотелско сместување: Сместувачките капацитети кои се во сопствен закуп на Медитеран се од типот на студија со комплетно опремена мини кујна со фрижидер и се состојат од 2 или 3 редовни легла и една софа на расклопување, наменета за дете до 12год кое се сместуваат бесплатно, Baby cot, клима, купатило со фен, крпи за раце и тело, TV, гардеробер, телефон, ноќни ламби, тераса со масичка и столчиња со прекрасен поглед кон базенот или одлично уредената градина… Дозволено е сместување со домашни миленичиња. Чистењето на студијата е секојдневно, менување на постелнини и крпи на 3 дена.
Хотелски услуги: Појадок, шведска маса (на самопослужување) од 08:30 до 10:00 во ресторанот на хотелот. Вечера – мени (избор од 4-5 главни јадења / салата / десерт) во ресторан кој се наоѓа на сама плажа.

 

Политика на Hotel “AMMON GARDEN” 3* – Пефкохори

14:00
12:00

Услугите на Hotel “AMMON GARDEN” 3* – Пефкохори

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel “AMMON GARDEN” 3* – Пефкохори Пефкохори, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло