DebitursDebiturs
Forgot password?

Hotel Albora

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.06.20181,240ден
Хотел
3 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Хотел Албора има 3 ѕвезди со 50 соби во Кадинлар Денизи – Кушадаси, оценет 7,6 / 10, “Добро”.
Овој хотел е околу 49 км. од Меѓународниот аеродром Аднан Мендерес (АДБ), Измир.
Број соби: 50

Политика на Hotel Albora

14:00
12:00

Услугите на Hotel Albora

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Hotel Albora Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло