DebitursDebiturs
Forgot password?

Grand Blue Fafa Resort – Shqiperi

Достапност на аражманот

Nata Gala : 58 Euro Nata Gala + 1 Nate akomodim : 78 Euro  Nata Gala + 1 Nate akomodim : 98 Euro Ne akomodim perfshihet : Mengjesi, Fitness,Parking, Wifi
Термини Цена по лице
31.12.20186,076ден
Хотел
5 ѕвезди
Албанија
Драч
072/311-810
14:00
12:00
1 вечери

Ofertat:

 

Menu Nata Gala:

1. Antipasta

Antipaste Djathrash :

(Mozzarelino, Pecorino Sardo, Pecorino Romano, Emmental)

Antipaste Proshutash:

(Crudo Parma, Spianata Piccante, Sallam Milano)

Antipaste Deti e ftohte:

(Karkalec, Oktapod, Sepie, Kallamare)

Fileto Peshku Gravelax e marinuar me Limon

Sallate FAFA

Kroketa Peshku

Tave spinaqi me krem djathi

Byrek shtepie

Perime ne avull

Brusketa 3 Colori / Fokace Rozmarine

2. Pjate e Pare

Ravioli te mbushura me merluc & asparag, te shoqeruara me salce Rose

Casarecce me Krem Arragoste

3. Pjata e Dyte

Fileto Vici me salce Agrodolce ( fruta te thata)

4. Pjata e Trete

Gjel Deti i pjekur ne furre me gjalp, dhe aromatizuar me rozmarine; shoqeruar me Pershesh te gatuar me lengun e gjelit te detit dhe nenexhik

5. Embelsira

Bakllava & Fruta

6. Pije alkolike dhe jo alkolike Pa Limit gjate gjithe mbremjes

(Pije freskuese,Lengje frutash, Vere e bardhe/Vere e kuqe , Birre, Raki, Uje)

Programi & Te ftuar:

* Kokteili I mireseardhjes

* Muzike Live

* Ansambli I Valleve Popullore Came

* Belly Dance

* DJ Donald

Adressa : Rruga Kompleksit , Golem , Shqipëri

Политика на Grand Blue Fafa Resort – Shqiperi

14:00
12:00

Услугите на Grand Blue Fafa Resort – Shqiperi

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Grand Blue Fafa Resort – Shqiperi Драч, Албанија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло