DebitursDebiturs
Forgot password?

First Class Hotel Alanya*****

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
21.05.2017 12,338ден
28.05.201712,338ден
Хотел
5 ѕвезди
Турција
Аланија
+39872311810
14:00
12:00
6 вечери

First Class Hotel***** Promo Code

Qe ti shijoni pushimet e juaja ne vendin me turistik vetem ne Debi Turs – First class Hotel Alanya kete vere ju ofron aksion me promo code per vetem 199 euro per person, perfshire edhe bazen All Inclusive nxitoni rezervoni ne Charter fluturimet me daten 21.05.2017 dhe 28.05.2017

За да уживате во вашиот одмор во нај туристичкото место само во Debi Тurs – First class Hotel Аlanya ова лето ви нуди акција со промо код за само 199 eвра по лице, вклучувајќи All Inclusive основа побрзајте за резервации во Charter лет во следните датуми 21.05.2017 и 28.05. 2017

Политика на First Class Hotel Alanya*****

14:00
12:00

Услугите на First Class Hotel Alanya*****

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

First Class Hotel Alanya***** Аланија, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло