DebitursDebiturs
Forgot password?

Euphoria Club Hotel & Spa 4*

Достапност на аражманот

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA / 4* / BOROVETC  
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК A 02.12.2017 20.12.2017 B 21.12.2017 28.12.2017 C 29.12.2017 01.01.2018 B 02.01.2018 02.02.2018 D 03.02.2018 24.02.2018 B 25.02.2018 05.03.2018 A 06.03.2018 31.03.2018  
 
STUDIO СТУДИО  
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  
1 Возрасно лице 53 59 121 59 70 59 53  
2 Возрасни лица 55 66 128 66 77 66 55  
1 Возр +1 Дете (0-1,99) 53 59 121 59 70 59 53  
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 55 66 128 66 77 66 55  
1-BED ROOM APARTAMENT 1 СПАЛЕН АПАРТМАН  
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  
2 Возрасни лица 66 79 161 79 99 79 66  
2+1 Возр лице на екстра легло 86 103 209 103 129 103 86  
2+2 возр лица на екстра легло 106 127 257 127 158 127 106  
2 Возр +1 Дете (0-11,99) 66 79 161 79 99 79 66  
2 Возр +2 Деца (0-1,99) (0-1,99) 66 79 161 79 99 79 66  
2 Возр +2 Деца (0-1,99) (2-11,99) 66 79 161 79 99 79 66  
2 Возр +2 Деца (2-11,99) (2-11,99) 83 96 188 96 121 96 83  
3 Возр +1 Деца (0-3,99) 86 103 209 103 129 103 86  
2-BED ROOM APARTMENT 2 СПАЛЕН АПАРТМАН  
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  
2 Возрасни лица 88 110 189 110 136 110 88  
2+1 Возр лице на екстра легло 114 143 246 143 177 143 114  
2+2 возр лица на екстра легло 141 176 303 176 218 176 141  
2+3 возр лица на екстра легло 167 209 359 209 259 209 167  
3 Возр +1 Дете (0-11,99) 114 143 246 143 177 143 114  
3 Возр +2 Деца (0-1,99) (0-1,99) 114 143 246 143 177 143 114  
3 Возр +2 Деца (0-1,99) (2-11,99) 114 143 246 143 177 143 114  
3 Возр +2 Деца (2-11,99) (2-11,99) 131 160 273 160 199 160 131  
4 Возр +1 Дете (0-11,99) 141 176 303 176 218 176 141  
VILLA ВИЛА  
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  
3 Возрасни лица 165 201 356 201 248 201 165  
3+1возр лице на екстра легло 198 242 428 242 297 242 198  
3+2 возр лица на екстра легло 231 282 499 282 347 282 231  
3 Возр +1 Дете (0-11,99) 165 201 356 201 248 201 165  
3 Возр +2 Деца (0-1,99) (0-1,99) 165 201 356 201 248 201 165  
3 Возр +2 Деца (0-1,99) (2-11,99) 165 201 356 201 248 201 165  
3 Возр +2 Деца (2-11,99) (2-11,99) 182 218 384 218 270 218 182  
4 Возр +1 Дете (0-11,99) 198 242 428 242 297 242 198  
RELEASE DAYS 5//7 7//7 20//7 7//7 14//7 7//7 5//7  
                 
Период на продажба Период на престој Промоции – Ноќевања = Ноќевања  
16.05.2017 28.12.2017 02.12.2017 28.12.2017 7=6  
16.05.2017 02.02.2018 11.01.2018 02.02.2018 7=6  
16.05.2017 31.03.2018 25.02.2018 31.03.2018 7=6  
                 
Доплати Период на продажба Период на престој Возрасен Дете
Год од До Цена
Полупансион 16.05.2017 31.03.2018 02.12.2017 31.03.2018 11 EUR 2 11,99 9 EUR
Новогод.вечера (опционално) 16.05.2017 31.12.2017 31.12.2017 31.12.2017 70 EUR 2 11,99 35 EUR
Божиќ.вечера (опционално) 16.05.2017 24.12.2017 24.12.2017 24.12.2017 40 EUR 2 11,99 20 EUR
Термини Цена по лице
01.12.20173,410ден
Хотел
4 ѕвезди
Бугарија
Боровец
+38972311810
14:00
12:00

Euphoria Club Hotel & Spa 4*

Соби: Сат Тв, сеф,телефон,фех,интернет,балкон само во апартманите,кујна
Опис: а-ла-карт ресторан,лоби бар,винарија,ноќен клуб,паркинг,ски гардероба,СПА центар, WI-FI,затворен базен,сауна,масажа,џакузи
Локација: 3.5 км од центарот на Боровец
-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.09.2017, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.09.2017  
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 15.10.2017, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.11.2017

Политика на Euphoria Club Hotel & Spa 4*

14:00
12:00

Услугите на Euphoria Club Hotel & Spa 4*

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПОЈАДОК
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ТОПЛА КАДА
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Во цените е вклучено: 
Појадок, влез во Спа центарот: базен, парна бања, џакузи, сауна, интернет, превоз до гондолата и подземен паркинг.
Попустите и промоциите можат да се комбинираат само на база ноќевање со појадок.
На доплатата за Полупансион не следува попуст.
Минимум сместување од 3 возрасни лица во 2 спалните апартмани или Вила.
Бебешко креветче - бесплатно- на барање со најава.
 
-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур - за престој од 3 ноќевања па нагоре
-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур - зa престој од 1-3 ноќевања
-Задолжителна услужна такса по лице за целиот престој од 3еур. 
 
Период од До Политика на отказ на резервација
02.12.2017 20.12.2017 Отказ од 7 до 50 пред пристигање, без пенали, доцен отказ 2 ноќавања пенали
21.12.2017 29.12.2017 Отказ од 7 до 50 пред пристигање, без пенали, доцен отказ 2 ноќавања пенали
30.12.2017 02.01.2018 Отказ од 7 до 50 пред пристигање, без пенали, доцен отказ 2 ноќавања пенали
03.01.2018 10.02.2018 Отказ од 7 до 50 пред пристигање, без пенали, доцен отказ 2 ноќавања пенали
11.02.2018 17.02.2018 Отказ од 7 до 50 пред пристигање, без пенали, доцен отказ 2 ноќавања пенали
18.02.2018 10.03.2018 Отказ од 7 до 50 пред пристигање, без пенали, доцен отказ 2 ноќавања пенали
11.03.2018 31.03.2018 Отказ од 7 до 50 пред пристигање, без пенали, доцен отказ 2 ноќавања пенали

Euphoria Club Hotel & Spa 4* Боровец, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло