DebitursDebiturs
Forgot password?

Dabaklar Hotel

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.07.20181,550ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Нашиот хотел е во центарот на градот. јавна плажа 250 метри на 25 метри за да се запре комбе, 19 км од Ефес, Дидим, 60 км, Националниот парк 24 км и 70 км од аеродромот во Измир АДБ.
72 стандардни соби, 1 соба со посебни потреби (бања), 3 туш соби (бања и џакузи) во текот на вкупно 86 соби до 178 луѓе. Слободен WiFi во фоајето и соби.
Во сите соби;
86 парчиња, балкон, клима уред, сеф, LCD телевизор, floored антибактериски материјал, систем за заклучување на вратата картичка, мини бар, директна телефонска линија, фен, тоалет, када или туш, телефон, маса, гардероба, wardrope , на располагање. 09: 00-16: 00 помеѓу часа дневно чистење соба, промена на постелнина и крпи промена секој втор ден е направено. Сите соби се непушачи.

Отворен базен: 120 М2 – Длабочина 1,80 см.
Детски базен: 8 М2 – Длабочина 50 см.
Шезлонги: бесплатно
Душек: Слободен

* Базен; чистење и дезинфекција работа и употреба во вечерните часови е затворена.
* Забрането е користење на базен со облека, освен бански.

Платени услуги;
Масажа, нега на кожата, нега на тело, сауна, турска бања

Храна единици
Главен ресторан 180 лице
Ресторан за снек од 12:00 до 18:00 со набој

ПИНКИ
Лоби бар е отворен 24 часа

ДРУГИ НАБАВНИ УСЛУГИ
Докторски услуги, Рент а кар, Перење услуги, Телефон и Факс услуги, Безбедно

Политика на Dabaklar Hotel

14:00
12:00

Услугите на Dabaklar Hotel

  • WI FI
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Dabaklar Hotel Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло