DebitursDebiturs
Forgot password?

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa – Belek

Достапност на аражманот

⚜️Cornelia Diamond Golf Resort & Spa⚜️ Белек - 20% попуст за рана резервација до 31.03.2018 **** Овој имот е на 5 минутно пешачење од плажа со неверојатни објекти на базен како што се аквапарк и 8 базени, Cornelia Diamond има прекрасната плажа долга 250m.
Со чаша шампањ при пријавување, гостите можат да уживаат во трендовски соби со интерактивни LCD телевизори и непрекинато 24-часовна услуга во соба. Некои соби имаат приватен пристап до градинa или базенoт. Изборот на опции за јадење на овој 5-ѕвезди голф-центар вклучува 9 ресторани и 10 барови. Голф суд е 2 километри. Можете исто така да играте тенис, фудбал, билијард. Постојат голем број на спортови на вода како и ноќни забави.
Термини Цена по лице
11.07.2018130,324ден
5 ѕвезди
Турција
Белек

Политика на Cornelia Diamond Golf Resort & Spa – Belek

Услугите на Cornelia Diamond Golf Resort & Spa – Belek

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • СОБНА ПОСЛУГА
 • ТОПЛА КАДА

Преглед на оценки (0 оценки)

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa – Belek Белек, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло