DebitursDebiturs
Forgot password?

Comfort Ada Class

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.05.20182,108ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Овој имот е 9 минути пешачење од плажа. Хотел Ада Класа нуди отворен базен и тераса со поглед кон Егејското Море. Хотелот располага со климатизирани соби со бесплатен WiFi. Дами плажа е 4,5 км од хотелот.

Сите соби се опремени со бесплатен Wi-Fi, телефон, LCD телевизор со рамен екран со сателитски канали, сеф и минибар. Стилски бањи се опремени со туш, тоалет, фен и тоалети. Сите соби имаат балкони со поглед кон морето, базенот или планините.

Јадење опции вклучуваат отворен вклучена ресторан и à la carte ресторан. Постојат 3 барови во хотелот. Печива е исто така достапна.

Бањата располага со сауна, турска бања и затворен базен со топла када. Таа нуди неколку масажа и третмани за убавина. За спортските гости фитнес област да се задржи во форма.

Центарот на градот Кушадаси е во рамките на 1 км од хотелот. Измир Аднан Мендерес аеродром е 65 километри.

Политика на Comfort Ada Class

14:00
12:00

Услугите на Comfort Ada Class

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

Comfort Ada Class Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло