DebitursDebiturs
Forgot password?

Club Atlantik

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.05.20182,418ден
Хотел
4 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Атлантик Холидеј клуб се наоѓа во Кушадасин и е хотел на плажа кој нуди 3 ѕвездички услуги за своите гости, како и 5,5 километри од Марина Кушадаси, 7,1 километри од Пристаништето Кушадаси и 7,3 километри од островот Гуџон по локација на хотелот. .

Политика на Club Atlantik

14:00
12:00

Услугите на Club Atlantik

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА

Преглед на оценки (0 оценки)

Club Atlantik Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло