DebitursDebiturs
Forgot password?

Bohemi Hotel – Soncev breg

Достапност на аражманот

22.06 29.06 06.07 13.07 20.07 27.07 03.08 10.08 17.08 24.08 280€ 280€ 310€ 320€ 320€ 320€ 320€ 320€ 320€ 280€
Термини Цена по лице
27.07.201819,840ден
3 ѕвезди
Бугарија
Сончев Брег
+38972311810
14:00
12:00

На 350 метри од прекрасна песочна плажа и познатиот ДИСКО КЛУБ ЛАЗУР, лоциран е хотелот БОХЕМИ 3+*, во познатиот туристички ресорт Сончев брег. Истиот на своите гости им нуди комплетно опремени хотелски соби, со бања, тоалет, клима уред, ТВ, телефон, балкон , лоби бар, надворешен базен со дел наменет за деца, чадори и лежалки на базен, 24 часа рецепција, менувачница, рент-а кар услуги, перална, сеф (на рецепција), лифт, градина, соби за непушачи, транспорт услуги, третман масажи,WI-FI

Политика на Bohemi Hotel – Soncev breg

14:00
12:00

Услугите на Bohemi Hotel – Soncev breg

 • WI FI
 • БАЗЕН
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ
 • ДОЗВОЛЕНО ПУШЕЊЕ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТОПЛА КАДА
 • ФИТНЕС ОБЈЕКТ
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Bohemi Hotel – Soncev breg Сончев Брег, Бугарија

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло