DebitursDebiturs
Forgot password?

BLUE VISTA HILL

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.06.20182,790ден
Хотел
5 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00

Нашиот хотел, кој е основан на егејскиот брег, има 2 детски базени, вклучувајќи 2 отворени и 1 затворен базен за возрасни. Нашиот хотел нуди модерни соби со клима уред и бесплатен Wi-Fi, како и спа центар. Гостите имаат слободна употреба на амам, сауна и фитнес. Нашиот хотел има 7 спрата и располага со 315 соби и 650 кревети. Собите се вкусно декорирани со меки бои за да се создаде пријатна атмосфера. Сите соби имаат LCD телевизор и балкон. Некои соби имаат спектакуларни погледи на Егејското Море.

Политика на BLUE VISTA HILL

14:00
12:00

Услугите на BLUE VISTA HILL

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

BLUE VISTA HILL Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло