DebitursDebiturs
Forgot password?

Aspida Hotel -Polihrono

Достапност на аражманот

По лице ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ Пакет аранжман Наем на студиа Наем на студиа Пакет аранжман термин 02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01* 08* ноќи 7* 7* 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 1/2 студио 105 125 135 145 289 309 329 339 339 339 329 309 259 120 99 1/3 студио 115 135 145 155 309 329 349 359 359 359 359 329 279 130 109 1/3 + 1 120 140 150 165 329 349 369 379 379 379 369 349 295 139 115
Термини Цена по лице
18.08.201819,158ден
Хотел
Грција
Полихроно
14:00
12:00

“ASPIDA HOTEL” Се наоѓа на 80 метри од прекрасната плажа во Полихроно. Сите студија се на ниско приземје. Располагаме со 5/3 студиа сите се во сопствен закуп и се опремени со: комплетно опремена кујна, тоалет, широки балкони, А/С – клима ТВ. ( користењето на климата е вклучено во цената)

Политика на Aspida Hotel -Polihrono

14:00
12:00

Услугите на Aspida Hotel -Polihrono

 • WI FI
 • ДОЗВОЛЕНО ПУШЕЊЕ
 • КЛИМАТИЗАЦИЈА
 • ТЕЛЕВИЗИЈА
 • ТЕЛЕФОН
 • ФРИЖИДЕР

Преглед на оценки (0 оценки)

Aspida Hotel -Polihrono Полихроно, Грција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

 • Бизнис
 • Двојки
 • Семејство
 • Пријатели
 • Соло