DebitursDebiturs
Forgot password?

ARIA CLAROS

Достапност на аражманот

Термини Цена по лице
01.05.20182,666ден
Хотел
5 ѕвезди
Турција
Кушадаси
00389 72 311 810
14:00
12:00
7 вечери

Одликувајќи се со сопствена приватна плажа, овој 5-ѕвезда одморалиште има отворен базен и стилски соби. Популарни удобности, како што се турска бања, сауна и отворено тениски терени, се направи за пријатно престој во Ozdere.

Гостите можат да го искористат најголемиот дел од отворено на тераса или да уживаат во пијалок во барот. Гостите можат да ги искористат предностите на рекреативни активности на располагање, како што се куглана, минијатурен голф и вода слајдови. Таа, исто така, нуди детски клуб, центар за убавина и план за оброци.

Соби имаат модерен декор, клима уред и мини бар. Тие обезбедуваат безжичен пристап до интернет, телевизор со рамен екран и софа кревет.

Оние кои престојуваат во Aria Claros Beach & Spa Resort – All Inclusive 24H можат да седнат на уникатен јадење искуство во ресторанот во куќата, соодветно лоциран за оние кои сакаат да останат блиску до еден оброк. Појадок е достапен секое утро и може да се ужива во удобноста на собите.

Аднан Мендерес Аеродром е 45-минути возење од Aria Claros Beach & Spa Resort – All Inclusive 24H. Оние кои сакаат да го откријат регионот можат да го посетат Селчук, кој се наоѓа во лесно возење на имотот.

Политика на ARIA CLAROS

14:00
12:00

Услугите на ARIA CLAROS

  • WI FI
  • БАЗЕН
  • КЛИМАТИЗАЦИЈА
  • ТЕЛЕВИЗИЈА
  • ТЕЛЕФОН

Преглед на оценки (0 оценки)

ARIA CLAROS Кушадаси, Турција

Целокупна оцена на овој аранжман

Вашето име

Е-маил адреса

Наслов на вашата оцена

Вашата оцена

Каков вид на патување е ова?

  • Бизнис
  • Двојки
  • Семејство
  • Пријатели
  • Соло